Továrenské pivo

„Špičková technologie, kvalitní suroviny a poctivý přístup k řemeslu.“ Motto slánského minipivovaru Továrna slibuje milovníkům zlatavého moku nabídku nejen z tuzemské spodně kvašené pivní klasiky, jakou jsou piva výčepní nebo ležáky, ale i výběr z pestrých pivních stylů pro českou kotlinu méně obvyklých. Na Bucku si právě tento speciál vychutnáte vždy na třetím čepu.

Továrenská 10°

0,3 / 0,5l 23 / 33,-
světlé výčepní pivo nefiltrované spodně kvašené (Czech pale lager)

Poctivá nefiltrovaná desítka vyrobená z českého humnového sladu a speciálních sladů z Bavorska. Pivo je vařeno tradičním způsobem na dva rmuty, díky čemuž si zachovává příjemně plné sladové tělo. Hořkost a aroma obstarávají chmele z německé chmelové oblasti Hallertau a český chmel ze Žatecka. Skvělou pitelnost podporuje jemný říz.

Salzberg 12°

0,3 / 0,5l 26 / 36,-
Tmavý ležák nefiltrovaný spodně kvašený (Schwarzbier)

Lahodný tmavý ležák vyrobený z českého, bavorského, karamelového a praženého sladu. Sladové tělo je více prokvašené, díky čemuž postrádá přebytečnou sladkost. Chmeleno je žateckou odrůdou Harmonie, která svým kořenitě chmelovým charakterem skvěle funguje s použitými speciálními slady.

Cejn 11°

0,3 / 0,5l 26 / 36,-
Světlý ležák chmelený za studena

Kvalitní pivo moderního střihu vyráběné z českého a bavorského humnového sladu tradičním dekokčním postupem a poctivým chmelovařením s prověřenými odrůdami. Charakteristickou chuť mu dodává nyní populární chmelení za studena, na který byl použitý žatecký majstrštyk – odrůda Kazbek. Pořádné tělo tak doprovází úměrná hořkost a bohatá chmelová chuť. To všechno je podpořené středním řízem.

Tak ahoj na Bucku!

Telefon:

+420 602 107 475

Adresa:
Rybník Bucek, E107

Provozovatel:
TOVÁRNA GASTRO s.r.o.
www.tovarnaslany.cz