Pivovarskej kumšt z Továrny

Čepované pivo

„Špičková technologie, kvalitní suroviny a poctivý přístup k řemeslu.“ Motto slánského minipivovaru Továrna slibuje milovníkům zlatavého moku nabídku nejen z tuzemské spodně kvašené pivní klasiky, jakou jsou piva výčepní nebo ležáky, ale i výběr z pestrých pivních stylů pro českou kotlinu méně obvyklých.

Továrenská 10°

0,3 / 0,5l 33 / 43,-
Světlé výčepní pivo nefiltrované spodně kvašené (Czech pale lager)

Poctivá nefiltrovaná desítka vyrobená z českého humnového sladu a speciálních sladů z Bavorska. Pivo je vařeno tradičním způsobem na dva rmuty, díky čemuž si zachovává příjemně plné sladové tělo. Hořkost a aroma obstarávají chmele z německé chmelové oblasti Hallertau a český chmel ze Žatecka. Skvělou pitelnost podporuje jemný říz.

Kruták 12°

0,3 / 0,5l 36 / 46,-
Světlý ležák nefiltrovaný spodně kvašený

Kvalitní pivo plzeňského typu vyráběné z českého a bavorského humnového sladu a karamelového sladu tradičním dekokčním rmutováním a chmelovařením se třemi žateckými odrůdami. Plnější tělo doprovází úměrná hořkost a typická chmelová chuť podpořená středním řízem.

Cejnek 11°

0,3 / 0,5l 38 / 48,-
Světlé nefiltrované svrchně kvašené pivo

„Mladším bráchou“ oblíbeného ležáku Cejn je tento Pale Ale, který jsme na závěr letošní sezóny vyrobili z téměř identických surovin, jaké používáme právě k vaření na Bucku proslulé jedenáctky. Pivo je velmi pitelné a zemitou hořkost a příjemnou vůni pivu dodává chmel Kazbek z Ročova.

Salzberg 12°

0,3 / 0,5l 36 / 46,-
Tmavý ležák nefiltrovaný spodně kvašený

Lahodný tmavý ležák vyrobený z českého, bavorského, karamelového a praženého sladu. Sladové tělo je více prokvašené, díky čemuž postrádá přebytečnou sladkost. Chmeleno je žateckou odrůdou Harmonie, která svým kořenitě chmelovým charakterem skvěle funguje s použitými speciálními slady.

Strojně lahvované pivo s sebou

Cejnek ALE Kazbek 11°

PET 1l / 105,-

Svrchně kvašený Pale Ale

Továrenská 10°

Světlé výčepní pivo

PET 1l / 95,-

Kruták 12°

Světlý ležák

PET 1l / 105,-

Salzberg 12°

Tmavý ležák

PET 1l / 105,-

Tak ahoj na Bucku!

Telefon:

+420 602 107 475

Adresa:
Rybník Bucek, E107

Provozovatel:
TOVÁRNA GASTRO s.r.o.
www.tovarnaslany.cz