Pivovarskej kumšt z Továrny

Čepované pivo

„Špičková technologie, kvalitní suroviny a poctivý přístup k řemeslu.“ Motto slánského minipivovaru Továrna slibuje milovníkům zlatavého moku nabídku nejen z tuzemské spodně kvašené pivní klasiky, jakou jsou piva výčepní nebo ležáky, ale i výběr z pestrých pivních stylů pro českou kotlinu méně obvyklých.

Továrenská 10°

0,3 / 0,5l 25 / 35,-
světlé výčepní pivo nefiltrované spodně kvašené (Czech pale lager)

Poctivá nefiltrovaná desítka vyrobená z českého humnového sladu a speciálních sladů z Bavorska. Pivo je vařeno tradičním způsobem na dva rmuty, díky čemuž si zachovává příjemně plné sladové tělo. Hořkost a aroma obstarávají chmele z německé chmelové oblasti Hallertau a český chmel ze Žatecka. Skvělou pitelnost podporuje jemný říz.

Kruták 12°

0,3 / 0,5l 28 / 38,-
Světlý ležák nefiltrovaný spodně kvašený

Kvalitní pivo plzeňského typu vyráběné z českého a bavorského humnového sladu a karamelového sladu tradičním dekokčním rmutováním a chmelovařením se třemi žateckými odrůdami. Plnější tělo doprovází úměrná hořkost a typická chmelová chuť podpořená středním řízem.

Cejn 11°

0,3 / 0,5l 26 / 36,-

Kvalitní pivo moderního střihu vyráběné z českého a bavorského humnového sladu tradičním dekokčním postupem a poctivým chmelovařením s prověřenými odrůdami. Charakteristickou chuť mu dodává nyní populární chmelení za studena, na který byl použitý žatecký majstrštyk – odrůda Kazbek. Pořádné tělo tak doprovází úměrná hořkost a bohatá chmelová chuť. To všechno je podpořené středním řízem.

Salzberg 12°

0,3 / 0,5l 28 / 38,-
Tmavý ležák

Lahodný tmavý ležák vyrobený z českého, bavorského, karamelového a praženého sladu. Sladové tělo je více prokvašené, díky čemuž postrádá přebytečnou sladkost. Chmeleno je žateckou odrůdou Harmonie, která svým kořenitě chmelovým charakterem skvěle funguje s použitými speciálními slady.

Strojně lahvované pivo s sebou

Cejn 11°

PET 1l / 85,-

Ležák chmelený za studena

Továrenská 10°

Světlé výčepní pivo

PET 1l / 75,-

Kruták 12°

Světlý ležák

PET 1l / 85,-

Salzberg 12°

Tmavý ležák

PET 1l / 85,-

Protektor IPA 15°

Silná světlá hóóódně chmelená IPA

PET 1l / 99,-

Tak ahoj na Bucku!

Telefon:

+420 602 107 475

Adresa:
Rybník Bucek, E107

Provozovatel:
TOVÁRNA GASTRO s.r.o.
www.tovarnaslany.cz